O firmie

Shadow Dekor to firma rodzinna założona w 1993 roku w Łodzi przez Krzysztofa Matysiaka, którego podczas pobytu u naszych zagranicznych sąsiadów zainspirowały nowoczesne wnętrza i nowatorskie podejście do dekoracji okien. Od tego czasu zapragnął przenieść do polskich domów i biur praktyczne i wygodne rozwiązania od dawna używane w Europie. Naszym celem jest produkcja i sprzedaż osłon przeciwsłonecznych, które zapewnią klientom optymalne warunki do wypoczynku w zaciszu domowym. Przykładamy szczególną dbałość o to, by każdy klient, każda rodzina decydująca się na zakup naszych produktów, czerpała z nich zadowolenie od momentu złożenia zamówienia, poprzez realizacje aż do końca żywotności naszych osłon – czyli długo ponad dwuletnią gwarancję, jaka obowiązuje standardowo. Jednocześnie jesteśmy świadomi wyższych potrzeb Polaków dlatego chcemy zwrócić uwagę na wydobycie piękna z każdej danej nam przestrzeni, chcemy inspirować grą światła , pobudzić zmysły barwą i dizajnem wybranych przez nas kolekcji.

Tkaniny

Wyróżniamy się szerokim wachlarzem starannie dobranych tkanin do naszych systemów osłon przeciwsłonecznych (plisy to około 500 różnych tkanin). Dzięki wieloletniej współpracy z solidnymi partnerami z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że osłony, które produkujemy, są trwałe i praktyczne. Nasze wyroby posiadają atest OEKO-TEX oraz certyfikaty higieniczne.

Plisy

Nasz flagowy produkt wykonujemy na systemie Cosiflor i systemie Decomatic są to czołowe niemieckie systemy plis znane na całym świecie. Wykonujemy plisy na okna proste, uchylne,dachowe, trójkąty, trapezy, plafony – wszystkie te rodzaje plis mogą być sterowane elektrycznie. Do dyspozycji mamy kilkaset tkanin od transparentnych do zaciemniających w 100%.

W całej historii działalności staramy się być na czasie z panującymi trendami wnętrzarskimi, dostarczamy produkty najwyższej jakości sprawdzonych producentów zagranicznych i krajowych. Naszą firmę należy uznać za innowacyjną wprowadzamy na rynek nowości niedostępne u konkurencji. Chętnie podejmujmy się nietypowych zleceń, również skala przedsięwzięć nas nie zniechęca. Zapraszamy do współpracy architektów, inne firmy z branży dekoracji wnętrz oraz instytucje chętne do zakupu osłon przeciwsłonecznych; działamy na rynku detalicznym i hurtowym.